Soru - Yardım edin, kendi kendine konu açıyor | Xenforo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu

Soru Yardım edin, kendi kendine konu açıyor

• Konuyu başlatan alevsurer
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

alevsurer

Misafir
Bu hata neyden kaynaklanıyor, aynı konuyu bir sürü kez açtı. Nasıl düzeltebilirim. Neden böyle yapıyor acil yardım eder misiniz ?

İsmail TANER

XFD-Fanatik
XFD-Fanatik
Bu hata neyden kaynaklanıyor, aynı konuyu bir sürü kez açtı. Nasıl düzeltebilirim. Neden böyle yapıyor acil yardım eder misiniz ?
Hiç bir yerde hata filan göremiyorum nerede bu hata ? Bu sıralar çok dikkati mi çekiyorsun.! Üstelik yanlış yerlere konu açıyorsun bunun karşılığında ise hesabına kısıtlamalar ekliyorum. Çoğu şeyden belli bir süre yararlanamayacaksınız. Bir daha ki bu tür olay da ise Uzaklaştırma verilip en sonda Tamamen uzaklaştırma alacaksınız.. İyi Forumlar Dilerim...

• Beğen
Tepkiler: XFdestek

İsmail TANER

XFD-Fanatik
XFD-Fanatik
Hesabınızı Kısıtlamaya Aldım Belirli bir süre bu şekil de kalacak. Zaten foruma girdiğiniz zaman anlayacaksınız... ;) Amaçsız şeylerle uğraşma... Neden bu şekil de davranıyorsun anlamıyorum. :cool:

• Beğen
Tepkiler: XFdestek
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!