Yardım - Xenforo footer düzenleme | Xenforo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu

Yardım Xenforo footer düzenleme

ceceyo

XFD Üyesi
XFD Üyesi
Lütfen içeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Resimde göstermiş olduğum alanları düzenleyip forum site arka planada görüntü eklemek istiyorum background yani, footerda facebook sayfasını koymak istiyorum kare şeklinde, yanındaki alanlardan birinede populer konuları çekmesini göstermesini istiyorum bunları anlatabilecek gösterebilecek birisi varsa çok teşekkür ederim.

Temalarınız - Şablonlar - filtrelenecek öğeler footer kısmına giriyorum buradan sonra işlem nedir destek lazım

XFdestek

Kurucu Üye
XFD Üyesi

Resimde göstermiş olduğum alanları düzenleyip forum site arka planada görüntü eklemek istiyorum background yani, footerda facebook sayfasını koymak istiyorum kare şeklinde, yanındaki alanlardan birinede populer konuları çekmesini göstermesini istiyorum bunları anlatabilecek gösterebilecek birisi varsa çok teşekkür ederim.

Temalarınız - Şablonlar - filtrelenecek öğeler footer kısmına giriyorum buradan sonra işlem nedir destek lazım
Temanıza özel o konu footer kısmında olması lazım about us var orada olması lazım

ceceyo

XFD Üyesi
XFD Üyesi
Temanıza özel o konu footer kısmında olması lazım about us var orada olması lazım
footer şablonu bu şekilde nereyi düzenlemem gerekiyor facebook eklemem için?

Kod:
<xen:edithint template="footer.css" />
<xen:hook name="footer">
<div class="footer">
    <div class="<xen:if is="@xb_widen OR @xb_footerd_stretch">pageContent<xen:else />pageWidth</xen:if>">
        <div class="<xen:if is="@xb_widen OR @xb_footerd_stretch">pageWidth<xen:else />pageContent</xen:if>">
            <dl class="choosers">
            <xen:if is="{$canChangeStyle} OR {$canChangeLanguage}">
                <xen:if is="{$canChangeStyle}">
                    <dt>{xen:phrase style}</dt>
                    <dd><a href="{xen:link 'misc/style', '', 'redirect={$requestPaths.requestUri}'}" class="OverlayTrigger Tooltip" title="{xen:phrase style_chooser}" rel="nofollow"><span>{$visitorStyle.title}</span><xen:if is="@xb_footer_fa"> <i class="fa fa-paint-brush fa-fw"></i></xen:if></a></dd>
                </xen:if>

<xen:if is="{$canChangeLanguage}">
                    <dt>{xen:phrase language}</dt>
                    <dd><a href="{xen:link 'misc/language', '', 'redirect={$requestPaths.requestUri}'}" class="OverlayTrigger Tooltip" title="{xen:phrase language_chooser}" rel="nofollow"><span>{$visitorLanguage.title}</span><xen:if is="@xb_footer_fa"> <i class="fa fa-globe fa-fw"></i></xen:if></a></dd>
            </dl>

<ul class="footerLinks">
            <xen:hook name="footer_links">
                <xen:if is="{$xenOptions.contactUrl.type} === 'default'">
                    <li><a href="{xen:link 'misc/contact'}" class="OverlayTrigger" data-overlayOptions="{&quot;fixed&quot;:false}"><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-envelope-o fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase contact_us}</span></a></li>
                <xen:elseif is="{$xenOptions.contactUrl.type} === 'custom'" />
                    <li><a href="{$xenOptions.contactUrl.custom}" {xen:if {$xenOptions.contactUrl.overlay}, 'class="OverlayTrigger" data-overlayOptions="{&quot;fixed&quot;:false}"'}><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-envelope-o fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase contact_us}</span></a></li>
                <li><a href="{xen:link help}"><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-life-ring fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase help}</span></a></li>
                <xen:if is="{$homeLink}"><li><a href="{$homeLink}" class="homeLink"><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-home fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase home}</span></a></li></xen:if>
                <xen:if is="@xb_scroll_buttons"><xen:else /><li><a href="{$requestPaths.requestUri}#headerMover" class="topLink"><xen:if is="@xb_footer_fa"> <i class="fa fa-arrow-up fa-fw"></i></xen:if><span>{xen:phrase go_to_top}</span></a></li></xen:if>
            <xen:hook name="footer_links_legal">
                <xen:if is="{$tosUrl}"><li><a href="{$tosUrl}"><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-gavel fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase terms_and_rules}</span></a></li></xen:if>
                <xen:if is="{$xenOptions.privacyPolicyUrl}"><li><a href="{$xenOptions.privacyPolicyUrl}"><xen:if is="@xb_footer_fa"><i class="fa fa-user-secret fa-fw"></i> </xen:if><span>{xen:phrase privacy_policy}</span></a></li></xen:if>
            </xen:hook>
                <li><a href="{xen:link forums/-/index.rss}" rel="alternate" class="globalFeed" target="_blank"
                    title="{xen:phrase rss_feed_for_x, 'title={$xenOptions.boardTitle}'}"><i class="fa fa-rss fa-fw"></i></a></li>
            </ul>

<span class="helper"></span>
        </div>
    </div>
</div>

<xen:if is="@xb_footer_Enable">
    <xen:include template="xb_footer_layouts" />

<div class="footerLegal">
    <div class="pageWidth">
        <div class="pageContent">           
            <div id="copyright">{xen:helper copyright} <span>|</span><xen:if is="!@xb_footer_copyright"><a href="https://pixelexit.com" rel="nofollow" class="peCopyright Tooltip" title="Free, Premium and Custom Xenforo styles!"> XenForo style by Pixel Exit</a></xen:if> {xen:phrase extra_copyright} <xen:if is="@xb_sl_footer"><xen:include template="xb_social_links" /></xen:if></div>
            <xen:hook name="footer_after_copyright" />
            <xen:if is="{$debugMode}">
                <xen:if hascontent="true">
                    <dl class="pairsInline debugInfo" title="{$controllerName}-&gt;{$controllerAction}{xen:if $viewName, ' ({$viewName})'}">
                    <xen:contentcheck>
                        <xen:if is="{$page_time}"><dt>{xen:phrase timing}:</dt> <dd><a href="{$debug_url}" rel="nofollow">{xen:phrase x_seconds, 'time={xen:number $page_time, 4}'}</a></dd></xen:if>
                        <xen:if is="{$memory_usage}"><dt>{xen:phrase memory}:</dt> <dd>{xen:phrase x_mb, 'size={xen:number {xen:calc "{$memory_usage} / 1024 / 1024"}, 3}'}</dd></xen:if>
                        <xen:if is="{$db_queries}"><dt>{xen:phrase db_queries}:</dt> <dd>{xen:number {$db_queries}}</dd></xen:if>
                    </xen:contentcheck>
                    </dl>

<span class="helper"></span>
        </div>
    </div>   
</div>

İsmail TANER

XFD-Fanatik
XFD-Fanatik

Temalarınız > Sablonlar > (Üstte bulunan arama yerine footer yazın) ve Kendinize göre düzenleyin.

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!