Neler yeni

Merhaba Ziyaretçi

Sitemize kaydolarak yeni konu açabilir,destek sağlayabilir,destek alabilir ve paylaşılan kaynakları indirebilirsin.

Şimdi kayıt ol

Bülten Paylaşım Yap Ücretli İçeriği Ücretsiz Al

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar (Total:0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kayıtlı Üye
55
35
1 Eyl 2014
Turkey
Arkadaşlar sitemize üye olan üyelerimizin ücretli içerikleri ücretsiz bir şekilde alabilmesi için bir kampanya başlatıyoruz.

Forum sitemizde

XenForo Kaynaklar ve Eklentiler kategorisi altında yapacağınız 10 Yeni Konu paylaşımı için istediğiniz bir içeriği ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Katılım şartları
  • Profiliniz tam olarak doldurulmuş olmalı
  • En az 10 konu paylaşımı yapmış olmalısınız
  • En az 5 yoruma sahip olmalısınız
  • En az 1 beğeni almış olmalısınız
Şartları sağlayan üyelerimiz başlık altında istediğiniz içerik linki ile yorum yaparsanız içerik size özel mesaj yolu ile gönderilecek yada gerekli miktarda kredi hesabınıza yüklenecektir.

BAŞARILAR

Kayıtlı Üye
33
12
22 Kas 2015
İstanbul
hocam siteyi gereksiz yere çöplüğe döndürmeye gerek yok bence, bir eklenti indirmek için girdim ama bunlarla uğraşacağıma eklentiyi alsam daha iyi :) İnsanlar sizden yararlanırken hayır duası alın, beddua değil :)

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
hocam siteyi gereksiz yere çöplüğe döndürmeye gerek yok bence, bir eklenti indirmek için girdim ama bunlarla uğraşacağıma eklentiyi alsam daha iyi :) İnsanlar sizden yararlanırken hayır duası alın, beddua değil :)
Amaç paylaşım ortamı oluşturmak herkesin istifade edebilceği bir ortam sunmak.
10 dolara burda 1000 dolarlık eklenti ve tema alma imkanına sahip olabiliyorsun. Ben bunları 100-200 dolar ödeyerek alıyorum, sizlere 10 dolara veriyorum. Bağış sistemi koysam destek olsanız düzenli bütün ücretlileri ücretsiz paylaşırım.

Kayıtlı Üye
33
12
22 Kas 2015
İstanbul
Sizde haklısınız hocam tabi ama bu şekilde şartlar siteyi çöplüğe çevirir, size hiçbir faydası olmaz emin olun. Daha önce deneyipte zararlarından ötürü vazgeçmiş bir site sahibi olarak söylüyorum bunları. Sitenizdeki içerik ne kadar ulaşılabilinir olursa o kadar yararınıza olur emin olun :)

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
İcerikleri kontrol ediyorum çöp olacak konuları siliyorum zaten bu şekilde şu ana kadar bir arkadaşın talebi oldu.

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
Mobildeyim suan pc basina gecince bir tanesini verecegim.

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
Şöylede yapabiliriz ben size 1000 puan hediye veriyorum. İstediğinizi indirebilirsiniz.

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
İki defa alınmış görünüyor kredi hareketlerinde.

Kayıtlı Üye
33
12
22 Kas 2015
İstanbul
İşte ben bir kere alıp indirdim ama iki kere alınmış olarak 1000 puanım gitti anlamadım bende hocam. Zaten eklenti 1.5.x sürümlerinde çalışmıyormuş boşa gitti, diğer eklentiyi indirme şansım olursa çok makbule geçer hocam valla :)

Kayıtlı Üye
41
13
24 Ağu 2014
Bursa
işlem kredileri çok düşük arttırılırsa forum yararına olacağı kanaatindeyim.

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
Ne kadar olmasini onerirsiniz teklifiniz nedir. Degerlendirmek isterim.

Kayıtlı Üye
41
13
24 Ağu 2014
Bursa
Mesaj 10
Konu 50
Beğeni 20
Profil güncelleme 100 gibi vs.

yani kullanıcı için şuanki sistemde forumda günlerce takılsa bile birşey indirmesi mümkün değil... Sonuçta burası destek platformu konu açmak vs. bunlar ancak sorun olduğunda olabilir. Yani ben şuan 10 tane konu açarsam bu fuzuli konu olur.

Mesajlaşma ve forumu gerçek manada geliştirecek içerik gerekir bence.

Kurucu Üye
Yönetici
Site Yetkilisi
755
1,898
25 May 2014
Türkiye
Aslinda farkli bur düşüncem var ama ne kadar destek olunur bilmiyorum. Bağış sistemi aktif etsem bağış gelse düzenli ücretlileri tamamen kaldirmayi düşünüyorum ama destek veren yok o beni düşündürüyor. Herkes al kaç yapiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen dikkat !!!
XenForo Türkçe destek,XenForo Eklenti ve tema topluluğu Forumda XenForo 1,XenForo 2 içerik yönetim sistemi,tema,eklentileri ve Türkçe destek verilerek bilgi paylaşımı yapılıyor.