Neler yeni
XenForo Türkçe Yardım Eklenti ve Destek Platformu

Sitemize Üye olunuz Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla bağlantı kurarak bu siteye katılabilirsiniz.!

 • Merhaba Ziyaretçi;
  Premium Üyelik Bilgilendirme için aşağıdaki konuyu okumanızı rica ediyoruz.
  Premium Üyelik
 • 1-Günlük Ödül ile Paun Alırsınız 2-Her Üye Girişinde Puan Alırsınız 3-Mesaj yazarak Puan Alırsınız 4-Konu Açarak Puan Alırsınız 5-Konu cevaplayarak Puan Alırsınız 6-Konu Beğenerek Puan Alırsınız 7-Konu Görüntüleyerek Not: Spam Yapılarak anlamsız konu ve konu cevaplar silinmektedir. silinen konudan dolayı -5 kredi düşmektedir. lütfen uygun kategorilere uygun cümleli konular açınız. aksi taktirde 3 kez tekrarlanan spam 1 gün banlanmanıza ve kredinizin sıfırlanmasını sağlar.
 • Ziyaretçi;
  Kredi ve Puan işlemleri için bilgilendirme konusunu okumanı tavsiye ediyoruz.
  Kredi ve Puan işlemleri için bilgilendirme
XenFocus Uniform 2.0.7.3

Temalar XenFocus Uniform 2.0.7.3 2.0.7.3

indirmek için izniniz yok
Uyumlu XenForo Sürümleri
2.0
Üniforma kategori çubukları ve forum simgeleri de dahil olmak üzere tüm forum boyunca tek bir arka plan görüntüsü uygulayan bir arka plan seçici etrafında odaklanmış hafif, modern bir tema. Tema, Yönetici Kontrol Panelinden kolayca etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen özelleştirilebilir özelliklerle doludur.
promo (1).jpg
xenfocus.png

Üst