Brivium - Bromine xf2 2.0.9

XF 2.X Temalar Brivium - Bromine xf2 2.0.9 2.0.9

indirmek için izniniz yok
Versiyon
xfversion 20
Ekli dosyayı görüntüle 2032Ekli dosyayı görüntüle 2032

Alt başlıkta, Facebook, Twitter, Google Plus, Youtube, Pinterest gibi sosyal uygulama bağlantılarınız için site çok renkli çoraplarla asılıdır. Sitenize çok iyi şanslar getireceğiniz anlamına gelir. senin de işin.

Yani “yeni bir kat” ile, üyelerinizle sitenizde çok eğleneceğinizi umuyoruz. Ve bu yeni yıl 2015'te özel hediye almak için sitemizi iki kez kontrol etmeyi unutmayın.

Sonuç olarak, Mutlu Noeller ve Yeni Yılınız kutlu olsun!

BU STİLİ NASIL ALABİLİRSİNİZ?
ÜCRETSİZ olarak yayınladığımızı bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Evet, ücretsiz, online mağazamız Brivium'dan bir ürün (istediğiniz herhangi bir ürün) aldınız, ücretsiz bir Noel Stili alabilirsiniz. Veya Müşterimiz değilseniz, endişelenmeyin, lütfen Web sitemizi kontrol edin, birinci sınıf bir ürün alın ve Noel Stili için bir hediye olarak gönderelim!

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilir veya bilet sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz.

KURULUM TALİMATLARI
1. Yükleme dizininin içeriğini XenForo kurulumunuzun köküne yükleyin.
2. XenForo Yönetici Kontrol Panelinize gidin, Görünüm menüsünü tıklayın, Stiller menüsünü seçin ve sol taraftaki gezinme listesinde "Bir Tarzı İçe Aktar" a tıklayın.
3. Yükleme dosyası alanına tıklayın ve ardından stile-Bromine.xml dosyasını seçin.
Yazar
XFdestek
İndirilme
1
Görüntüleme
430
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Üst Alt